Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

В Україні в 2014 році планують заморозити розмір мінімальної зарплати і прожиткового мінімуму

Про це заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк. «Уряд мав би вчинити так, як вчинив уряд Греції та Італії, а саме — зменшити розміри мінімальної зарплати і розмір прожиткового мінімуму. Але ми усвідомлюємо, що цей розмір настільки малий, що зменшення таких розмірів в поточній ситуації , як би ми цього не хотіли, є неприпустимим».

Раніше українським бюджетникам уріжуть зарплату майже вдвічі.

При цьому, Яценюк заспокоїв українців, що опускати показники також не будуть. «Але ми офіційно заявляємо, що протягом 2014 року мінімальні прожиткові стандарти, це мінімальна зарплата і прожитковий мінімум, не будуть змінюватися. Ми його не будемо ні опускати, ні міняти. Тобто, він буде на одному і тому ж рівні, який встановлений за станом на перше число поточного року», - додав прем'єр. Крім цього, Яценюк запропонував парламенту налічувати пенсії прокурорам і суддям на загальних підставах.

Анастасія Твердохліб

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 129 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна