Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Генасамблея ООН прийняла резолюцію щодо рефередуму в Криму

Генасамблея ООН прийняла 27 березня резолюцію, в якій референдум в Криму названий таким, що не має законної сили. Генеральна Асамблея закликала всі держави світу не визнавати входження Криму і Севастополя до складу Росії і також "утримуватися від будь-яких дій або кроків, які можна було б витлумачити як визнання будь-якої такої зміни статусу". Згідно з резолюцією, ГА ООН підтверджує суверенітет, незалежність і територіальну цілісність України в її міжнародно визнаних кордонах.

За резолюцію проголосували 100 держав, 58 утрималися. Проти резолюції виступили Вірменія, Білорусія, Болівія, Куба, КНДР, Нікарагуа, Росія, Судан, Сирія, Венесуела та Зімбабве. Перед голосуванням представник Росії при ООН Віталій Чуркін заявив, що в 1992 році кримчани прийняли Конституцію, яка визначала Крим як незалежну державу в складі України". Однак незабаром ця Конституція була змінена Києвом без згоди кримчан, а статус півострова був зведений до автономної республіки у складі унітарної української держави", - сказав він, додавши, що жителі Криму зробили свій вибір на референдумі і Росія його поважає. Раніше Рада Безпеки ООН намагалася прийняти таку ж резолюцію про невизнання референдуму у Криму, але Росія скористалася правом вето і блокувала її. Варто відзначити, що резолюції Генасамблеї носять рекомендаційний характер, на відміну від рішень Ради Безпеки, які обов'язкові до виконання.

Анастасія Твердохліб

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 97 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна