Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

ЦВК завершила прийом документів для реєстрації кандидатів у президенти України

Центральна виборча комісія опівночі 30-го березня завершила прийом документів для реєстрації кандидатів у президенти України. Про намір балотуватися на дострокових президентських виборах заявили 46 громадян, із них 38 самовисуванців і 8 - представники партій. За вихідні в комісію документи подала 21 людина.

За даними прес-служби ЦВК, офіційно статус кандидата в президенти країни вже отримали сім осіб: це колишні віце-прем'єри Юрій Бойко і Сергій Тігіпко, екс-губернатор Харківської області Михайло Добкін, колишній заступник Генпрокурора Ренат Кузьмін, бізнесмен Вадим Рабінович, екс-народний депутат Валерій Коновалюк і керівник компанії "Інтерагроекспорт" Володимир Саранов. Крім того, своє бажання очолювати країну виявили Петро Порошенко, Петро Симоненко, Олег Тягнибок, Юлія Тимошенко, Дарт Вейдер та інші. Питання про реєстрацію кандидатів в президенти розглядатиметься до 4 квітня.

Анастасія Твердохліб

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 111 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна