Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Одеський санаторій “Куяльник” приймає переселенців з Криму

Сьогодні на території здравниці вже оселилися 170 осіб, серед них — військовослужбовці та їх сім'ї. Дітей вже влаштували в дитсадки та школи Суворівського району.

У маленькій кімнаті-номері санаторію, де оселилася молода жінка, для неї та її малюка є все необхідне - починаючи від памперсів, закінчуючи дитячим ліжечком і телевізором. Все це Раїсі подарували одесити - з Криму цій сім'ї, як і багатьом іншим, довелося виїжджати без нічого.

«Там» залишилося майно, рідний дім і 13 років життя дружини військового офіцера. І тепер їх життя ділиться на «до» та «після».

 

Раїса, дружина військовослужбовця:

Памперсы, питание детское — вот кроватку, нам подарили. Я очень благодарна людям, которые небезразличны и помогают всем, чем могут. Большое спасибо”.

 

Напевно, для тих, хто не побував на місці цих людей важко навіть уявити — як це, опинитися на чужій території у своїй власній країні. На питання — що було найважчим, відповідають — невідомість.

 

Юлія Головошенко, дружина військовослужбовця:

Мы были пусть не напуганы, но скорее накручены — что нас плохо встретят, везде враги, накручивали нас наши люди, которые там остались”.

 

Юлія — дружина командира однієї з частин, що знаходилися на півострові. Корінна кримчанка, народилася в Керчі, там живуть її батьки. Однак, слідом за чоловіком, Юля залишилася вірною присязі і своїй країні.

 

Ждем. когда наше правительство окончательно определится по поводу нашего размещения”.

 

Крім військовослужбовців тут живуть і цивільні. Сімферополець Сергій найближчими днями чекає приїзду своєї сім'ї — дружини і трьох дітей шкільного віку. За його словами, місцева влада на диво швидко спрацювала, і вже відомо, в якій саме школі вони будуть вчитися. Проблема Сергія та його сім'ї в іншому - банківський рахунок кримчанина виявився заблокований. І тепер глава сім'ї не знає — як і на що йому жити далі.

Сергій Макагоненко, переселенець з Криму:

Это небольшие деньги, но это все, что у меня есть. Я не могу никаким образом воспользоваться ими, ни поддержать свою семью, ни поддержать свою работу”.

 

Зараз на території санаторію “Кульяник” проживає 170 осіб, як військовозобов'язаних так і цивільних. Багато хто приїхав з маленькими дітьми, є три немовлята, є вагітні жінки. Їх здоров'я знаходиться під постійним наглядом медперсоналу. Організовано харчування, в кімнатах є все необхідне для життя. Однак, як підкреслює головлікар Куяльника — необхідно пам'ятати, що все ж таки перебування цих людей в санаторії тимчасове. Отже, треба вирішувати і те, де і як ці люди будуть влаштовані далі.

 

Валентина Нікітушкина, головний лікар санаторію «Куяльник»:

Решение вопроса их дальнейшего определения места жительства. Потому что люди в санатории не могут постоянно жить. Они должны иметь постоянное место жительства”.

 

Втім, це головне, що турбує тимчасових мешканців санаторія. Вони дуже сподіваються, що держава, якій вони залишилися вірні, так само не зрадить і їхні інтереси.

Олена Фоміч, Максим Радченко

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Ви тут: Головна