Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Одеса можете втратити тисячі документів через стан будівлі архіву (відео)

Керівництво Державного архіву Одеської області намагається  провести зустріч з обласною владою, щоб знайти компромісне рішення та отримати нарешті нову будівлю замість аварійної.

А поки працівники архіву кожного дня зберігають безцінні документи від руйнівної дії температурних коливань та вологи.

Усього в Державному архіві Одеської області зберігаються більш 2 мільйонів документів, починаючи з 16 століття.  Співробітники архіву з ризиком для власного життя, намагаються зробити все можливе,  щоб не втратити жодного документу. Адже стан будівлі визнано аварійним ще в  1988 році, коли з'явилася тріщина і будівля трохи нахилилася.

Будівля становить небезпеку і для користувачів архіву. Цього року з документами тут працювали близько тисячі дослідників, у тому числі з інших країн.

Архів багато років веде безуспішне листування з різними інстанціями, але й досі проблема збереження найцінніших документів, які мають світове значення, залищається без уваги місцевої влади.

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 127 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна