Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Енергоманія

Енергоманія

Забезпечення енергоресурсами та практика споживання енергії без перебільшення переходять в площину питань національної безпеки та енергетичної незалежності України. Разом з провідними вченими, інженерами, представниками державних структур ми шукаємо відповідь на гострі питання в щотижневій передачі «Енергоманія».

Світлана Дивна – журналіст, старший редактор, працює в Одеській обласній державній телерадіокомпанії з 1998-го року.

Народилася в липні 1966-го року в Одесі.

Навчалася в Київському національному університеті імені Т.Г. Шевченка, на філософському факультеті.

В ООДТРК 12 років працювала журналістом інформаційно-аналітичної програми «Факти».

Зараз працює в редакції соціально-економічних програм «Публіцист», і є автором спеціалізованих передач, присвячених темам науки і технологій. З лютого 2007-го року в ефір виходить її щотижнева програма «Енергоманія» (Все про енергозбереження та відновлювану  енергетику), що встигла отримати на Всеукраїнських конкурсах низку престижних нагород. В листопаді 2010-го року світ побачив перший випуск передачі «Астрономічні мандри», в якій розповідається про останні відкриття вчених-астрономів та досягнення в сфері освоєння космічного простору.

Як жити в суперечливому світі, що прагне все більше комфорту, а відтак і потребує все більше енергії, та стоїть при цьому на порозі дефіциту традиційних енергоносіїв і екологічної катастрофи? Відповідь можна знайти у технологіях, що дозволяють використовувати енергію розумно і дружньо до довкілля, а також – до вашого гаманця.

Саме про новітні, енергоефективні, технології, обладнання і просто оригінальні ідеї доступно та популярно  розповідається в щотижневій передачі «Енергоманія» (Все про енергозбереження та відновлювану  енергетику), яка виходить в ефір ООДТРК з лютого 2007-го року.

В 2008-му році «Енергоманія» стала призером Всеукраїнського конкурсу для журналістів «Висвітлення тематики зміни клімату і використання енергоефективних технологій», організованого Посольством Великої Британії в Україні та «Інтерньюз Україна». В 2011-му році програма стала переможцем Всеукраїнського конкурсу «ТОП-100 Енергоефективність» в номінації «Краще висвітлення теми енергоефективності в ЗМІ», організованого Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України.

Хочете дізнатись, як можна мати вдосталь енергії та при цьому не розоритися і залишатися сучасною екологічно свідомою людиною – дивіться «Енергоманію» та прислухайтеся до її порад.

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 104 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна