Ви тут: Головна ФАКТИ Архів У Головному управлінні ДФС в Одеській області попереджають про шахрайство

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

У Головному управлінні ДФС в Одеській області попереджають про шахрайство

Відомством зафіксовані випадки, коли невідомі особи, представляючись  керівником управління ДФС в Одеській області, телефонують та вимагають гроші.

Шахраї діють за наступною схемою. Зловмисники телефонують представникам бізнесу, повідомляють про заплановану перевірку та пропонують вирішити питання за гроші.

У ДФС попереджають, що це шахрайство, до якого вони не причетні і яке підлягає розслідуванню. Аби убезпечити себе, фіскали звертаються із проханням, у випадку отримання таких дзвінків, або у інших подібних ситуаціях, терміново звертатися до Антикорупційного сервісу ДФС України «Пульс» за телефоном (044) 284-00-07, чи до управління внутрішньої безпеки Головного управління ДФС в Одеській області за адресою: місто Одеса, вулиця Мечникова, 59, телефон (0482) 34-49-78.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 222 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна ФАКТИ Архів У Головному управлінні ДФС в Одеській області попереджають про шахрайство