Ви тут: Головна ФАКТИ Архів На космічних знімках Чорного моря видно "цвітіння" води біля узбережжя Одеської області

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

На космічних знімках Чорного моря видно "цвітіння" води біля узбережжя Одеської області

NASA зробило з космосу фотографію Чорного моря,  на якій видно "цвітіння" морської води біля узбережжя Одеської області і річкові наноси в гирлі Дуная. Про це повідомили в Національному управлінні з аеронавтики і дослідженню космічного простору. Знімок Чорного моря було зроблено за допомогою супутника MODIS, який багато разів проходив над цією територією Землі. Влітку Чорне море забарвлюється в різні тони. Бірюзові вихори вказують на наявність фітопланктону, який слідує за водними течіями. Зображення морського цвітіння було складено вченими NASA. Фитопланктон - це плаваючі мікроскопічні організми, які отримують їжу із допомогою фотосинтезу і розчинених поживних речовин. Але його активне і часте цвітіння може призвести до втрати водою кисню. Одним з видів фітопланктону в Чорному морі є кокколітофори - мікроскопічний планктон, покритий білою оболонкою з карбонату кальцію. Коли цей фітопланктон збирається у великих кількостях, то при погляді з космосу здається, ніби у воді розлито молоко.

Крім того, в районі гирла Дунаю дуже добре проглядається процес виносу річкових відкладень в море - у вигляді зеленого виступу, який сконцентрований біля узбережжя Одеської області.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 224 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна ФАКТИ Архів На космічних знімках Чорного моря видно "цвітіння" води біля узбережжя Одеської області