Ви тут: Головна ФАКТИ Архів В Одесі відбулося урочисте відкриття науково-практичної конференції "Нові судово-медичні підходи до вирішення проблем механічної травми" (відео)

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

В Одесі відбулося урочисте відкриття науково-практичної конференції "Нові судово-медичні підходи до вирішення проблем механічної травми" (відео)

В Одесі відбулося урочисте відкриття науково-практичної конференції "Нові судОво-медичні підходи до вирішення проблем механічної травми". Захід було організовано на базі Одеського Національного медичного університету за участю відомих українських  науковців у галузі судово-медичної експертизи та представників Головного управління Нацполіції в Одеській області.  Учасники прослухали велику кількість наукових доповідей,а також взяли участь у їх обговоренні та засіданнях "круглих столів" щодо актуальних проблем сучасної судово-медичної експертизи.

Зазначимо, що у світі в ДТП щороку гине більше мільйона людей. В Україні відбувається більше ніж 130 тисяч ДТП на рік, більше 25 тисяч - з пошко­дженнями у постраждалих.  Минулоріч в нашій країні  у ДТП загинули 3187 людей та 32 тисячі 79 були травмовані. Щодобово в Україні відбувається біля 400 ДТП та 10-11 чоловік гине. Причин ДТП багато: людський фактор (стан фізичного, психофі­зичного здоров’я тощо), недостатня кваліфікація водіїв , грубі порушення правил дорожнього руху, самовпевненість учасників по­дії, алкогольне, наркотичне сп’яніння. Також тех­нологічні - якість дорожнього покриття, погодні умови, вплив гео- патогенних зон, сучасна конструкція автомобілів, велика швидкість.  Ось чому вивчення проблем автомобільної травми – актуальне питання сьогодення. На цю тему на базі Одеського обласного бюро судово-медичної експертизи надруковано більше ста наукових робіт, а у цьому році у світ вийшла спеціальна монографія на тему судово-медичної експертизи у випадках ДТП.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 222 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна ФАКТИ Архів В Одесі відбулося урочисте відкриття науково-практичної конференції "Нові судово-медичні підходи до вирішення проблем механічної травми" (відео)