Ви тут: Головна ФАКТИ Архів Водії одеських трамваїв та тролейбусів одяглися в нову форму

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

Водії одеських трамваїв та тролейбусів одяглися в нову форму

На початку червня водіїв одеських трамваїв та тролейбусів поступово почали переодягати в нову літню уніформу - блакитні футболки з гербом Одеси і логотипом комунального підприємства "Одесміськелектротранс".

Наразі, в нову форму вже одягнені всі водії трамвайного депо №1 на вулиці Водопровідній та йде процес отримання футболок в трамвайному депо №2 на Слобідці. Третім на черзі стоїть тролейбусне депо.

"Як елемент підвищення якості сервісу наших перевезень муніципальним транспортом, ми впроваджуємо ось таку уніформу з якісної натуральної тканини, що зручна в спекотну літню погоду" – коментує директор КП  Дмитро Жеман.  Відзначимо, що єдиний стандарт уніформи для водіїв міського транспорту - норма для цивілізованих муніципальних перевізників в Європі.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Ви тут: Головна ФАКТИ Архів Водії одеських трамваїв та тролейбусів одяглися в нову форму