Ви тут: Головна ФАКТИ Архів В Одеській державній академії будівництва та архітектури пройшов День зустрічі випускників (відео)

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

В Одеській державній академії будівництва та архітектури пройшов День зустрічі випускників (відео)

17 червня в Одеській державній академії будівництва та архітектури пройшов День зустрічі випускників. Заснований в 1930 році, ВУЗ вже в 1934 році зробив свій перший випуск інженерів і архітекторів. За 85 років вуз підготував близько 65 тисяч висококваліфікованих фахівців, серед яких керівники і співробітники відомих не тільки в Україні , а і по за її межами будівельних і архітектурних компаній, представники органів влади та громадські діячі.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 128 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна ФАКТИ Архів В Одеській державній академії будівництва та архітектури пройшов День зустрічі випускників (відео)