Ви тут: Головна ФАКТИ Архів Агропромисловий кооператив, заснований учасниками Антитерористичної операції, почав діяти в Лиманському районі (відео)

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

Агропромисловий кооператив, заснований учасниками Антитерористичної операції, почав діяти в Лиманському районі (відео)

В Лиманському районі починає діяти агропромисловий кооператив, заснований учасниками Антитерористичної операції. Наразі, вже 21 ветеран за допомогою райадміністрації отримав свої гарантовані законом 2 гектари землі на території Сербської сільради. Паї об’єднали в один кооператив і планують займатися неприбутковим скотарством. В цій справі їм також допоможе грант від Агентства розвитку Австрії, який вони планують отримати в межах благодійного проекту з розвитку сільського господарства Одещини.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 136 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна ФАКТИ Архів Агропромисловий кооператив, заснований учасниками Антитерористичної операції, почав діяти в Лиманському районі (відео)