Ви тут: Головна ФАКТИ Архів В Одеській області активізувалися іксодови кліщі (відео)

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

В Одеській області активізувалися іксодови кліщі (відео)

В Одеській області активізувалися іксодові кліщі. Вже чимало жителів регіону піддалися нападам цих павукоподібних. Особливо багато потерпілих - в південних районах. Випадків зараження кліщовим енцефалітом або хворобою Лайма  медики поки не фіксували.

Однак, це не означає, що небезпеки підхопити неприємну болячку немає зовсім. Виявивши укус кліща, краще не витягати його самостійно, а звернутися до травмпункту. Після отримання допомоги необхідно ще 2 тижні щодня вимірювати температуру тіла та стежити за загальним самопочуттям - якщо щось не так, відразу ж звертатися до лікаря.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 129 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна ФАКТИ Архів В Одеській області активізувалися іксодови кліщі (відео)