Ви тут: Головна ФАКТИ Архів Гранти для вимушених переселенців і АТОвців. В Одесі презентували нову грантову програму (відео)

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

Гранти для вимушених переселенців і АТОвців. В Одесі презентували нову грантову програму (відео)

В Одесі стартувала чергова програма грантової підтримки переселенців та учасників Антитерористичної операції. На цей раз постраждалим від конфлікту на сході країни нададуть кошти на навчання та ведення бізнесу. Ліміт грантів –  8 тисяч на навчальні курси, які мають тривати не більше 4 місяців, та двадцять п’ять тисяч гривень на започаткування власної справи.

Запити можна надсилати до Благодійного фонду «Карітас Одеса»: до 17 серпня на бізнес-гранти та до 20 серпня - на перенавчання.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 129 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна ФАКТИ Архів Гранти для вимушених переселенців і АТОвців. В Одесі презентували нову грантову програму (відео)