Ви тут: Головна ФАКТИ Архів Невже допоможе? Патрульна поліція почала боротьбу з незаконним паркуванням в Одесі

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

Невже допоможе? Патрульна поліція почала боротьбу з незаконним паркуванням в Одесі

Патрульна поліція почала компанію по боротьбі з незаконним паркуванням. Почали з автомобілів, залишених на проїжджій частині Строганівського мосту.

За словами патрульних поліцейських, автомобілі, припарковані на мосту, не тільки заважають проїзду, але й збільшують навантаження на міст. До того ж це прямо суперечить чинним правилам. Самі автомобілісти кажуть, що паркуються на мосту тому, що більше ніде. Проте патрульні такі виправдовування відхиляють і парують – можна просто поставити автівку далі, за квартал – два. Або їздити на громадському транспорті. Порушникам наразі загрожує штраф - 255 гривень, це коли водій знаходиться біля свого залізного друга. Однак якщо кермувальника не виявилося на місці, машину відправляють на штрафмайданчик. Тоді доведеться оплатити послуги евакуатора і стоянки. А це вже більше тисячі гривень. Поліцейські обіцяють проводити такі рейди регулярно, «допоки водії не зрозуміють, що порушення Правила дорожнього руху шкодить не тільки колегам, але й самим порушникам.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 88 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна ФАКТИ Архів Невже допоможе? Патрульна поліція почала боротьбу з незаконним паркуванням в Одесі