Ви тут: Головна ФАКТИ Архів На Одещині знімають міжнародну кінострічку

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

На Одещині знімають міжнародну кінострічку

На Одещині, в околицях селища Стара Еметівка (Біляївський район) сьогодні починаються зйомки повнометражного художнього фільму «Антон».

Проект реалізують Україна, Грузія, Литва та Польща за фінансової підтримки Державного агентства України з питань кіно та Грузинського національного кіноцентру, у асоціації з Одеською кіностудією та ARTBOX (Литва) у партнерстві із KRAKOVIA PRODUCCIONES (Польща).

“Сценарій фільму «Антон» написаний за мотивами книги «Антон, його друг і російська революція» канадця Дейла Ейслера, нащадка німецьких колоністів, який написав її за спогадами свого дядька (власне, він і є прототипом головного героя  – Антона). Події картини розгортаються у 1919 році у німецькій колонії Гільдендорф неподалік від Одеси. Там на березі лиману живе німецька сім'я - Ніколас, Христина та їхні діти: вже дорослий Йохан, десятирічний Антон і його молодша сестра Емма. Мирний уклад поселення порушує «російська революція» з експропріацією і загибеллю людей. Все відбувається на очах Антона і його друга Якова”, - повідомляють у Державному агентстві України з питань кіно.

Для зйомок за кілька місяців в чистому полі було створено фрагмент німецького поселення з будинками, присадибними ділянками і повністю відбудованою кірхою. Зйомки картини триватимуть до 7 жовтня. Кінопроект «Антон» став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно та отримав державну фінансову підтримку 20 млн 312 тис. грн, що складає 50% загальної вартості виробництва фільму.

Режисер-постановник фільму - Заза Урушадзе, автори сценарію: Заза Урушадзе, Вадим Єрмоленко, Дейл Ейслер.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 123 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна ФАКТИ Архів На Одещині знімають міжнародну кінострічку