Ви тут: Головна ФАКТИ Архів На Одещині викрито зловмисників, які вчинили напад на поліцейських та заволоділи їх службовим автомобілем (відео)

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

На Одещині викрито зловмисників, які вчинили напад на поліцейських та заволоділи їх службовим автомобілем (відео)

Подія сталася в ніч на 10 серпня на околиці селища Цебрикове Великомихайлівського району. Працівники Управління захисту економіки в Одеській області проводили оперативні заходи по протидії контрабандного переміщення вантажів, під час несення служби на них скоїли напад невідомі особи, які заволоділи службовим авто. Четверо місцевих мешканців у віці від 23 до 25 років на вулиці почали чіплятися до двох дівчат. Після словесної перепалки останні вийшли на дорогу, де в цей час проїжджав службовий автомобіль правоохоронців. Дівчата зупинили працівників поліції та попросили допомоги. Силовики зробили зауваження хлопцям, які у відповідь почали сперечатися з правоохоронцями, а один із них дістав гранату РГД-5 та кинув її в салон службового автомобілю. Працівники Управління захисту економіки покинули службовий автомобіль та  відвели дівчат на безпечну відстань. Цим скористалися зловмисники, сіли в авто та зникли в невідомому напрямку.

 

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 124 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна ФАКТИ Архів На Одещині викрито зловмисників, які вчинили напад на поліцейських та заволоділи їх службовим автомобілем (відео)