Ви тут: Головна ФАКТИ Архів Боротьба з осінньою нудьгою: одеські психіатри порадили їсти овочі яскравого кольору і все, чого заманеться організму (відео)

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

Боротьба з осінньою нудьгою: одеські психіатри порадили їсти овочі яскравого кольору і все, чого заманеться організму (відео)

10 жовтня – Всесвітній день психічного здоров’я.  Щорічно цей день відзначається з 1992 року, з ініціативи Всесвітньої федерації психічного здоров'я. Цього року спеціалісти обговорювали тему «Психічного здоров'я на робочому місці», зокрема: як зберегти психічну рівновагу , а також як боротися з осінньою депресією.

Крім того, восени лікарі також радять звернути увагу на своє харчування. Аби цієї пори року почуватися краще - додайте до свого раціону більше риби, шоколаду, горіхів, сиру, бананів та овочів яскравих кольорів.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 94 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна ФАКТИ Архів Боротьба з осінньою нудьгою: одеські психіатри порадили їсти овочі яскравого кольору і все, чого заманеться організму (відео)