Ви тут: Головна ФАКТИ Архів Вести здоровий спосіб життя стало модним серед молоді (відео)

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

Вести здоровий спосіб життя стало модним серед молоді (відео)

Лікарі-інфекціоністи, наркологи та спеціалісти з підліткової медицини провели зустріч з ЗМІ, де обговорювали тему з пропаганди здорового способу життя дітей та молоді. Як показали дослідження Регіонального моніторингового центру - останні роки бути здоровим стало модним. Молодь в цілому стала більш грамотною. Результатом цього підлітки та студенти добре володіють інформацією, як запобігти розповсюдженню інфекцій, чим краще харчуватися, і скільки фізичних навантажень потрібно отримувати щодня, аби підтримувати спортивну форму.

Крім того департамент охорони здоров’я міста Одеси наполягає на тому, щоб навчальні заклади припинили приймати дітей, яким не зроблено жодного щеплення від кору. Знаходження у колективі  таких дітей небезпечно тим, що вони, у випадку інфікування хворобою, можуть заразити дітей, яким зроблено одне чи два щеплення, і у них в організмі доки немає достатньої імунної відповіді.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю Одеської обласної державної телерадіокомпанії. Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації ООДТРК, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт ООДТРК обов'язкове.

©2011 Одеська обласна державна телерадіокомпанія

Наразі на сайті

На сайті 132 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна ФАКТИ Архів Вести здоровий спосіб життя стало модним серед молоді (відео)