Ви тут: Головна ФАКТИ Архів Інноваційна концепція системи управління соціально-економічним розвитком на субрегіональному рівні (відео)

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

Інноваційна концепція системи управління соціально-економічним розвитком на субрегіональному рівні (відео)

На Одещині презентована інноваційна концепція системи управління соціально-економічним розвитком на субрегіональному рівні. Мова йде про механізм прискореного підйому економіки.

Автор проекту – кандидат економічних наук, радник голови Національної науково-технологічної асоціації України, експерт з питань розробки стратегії сталого розвитку територій Михайло Фрейдлін.  За його словами, суть концепції у комбінації економічного підйому та зростанні соціального та екологічного благополуччя населення. Для пілоту був обраний Біляївський район Одеської області, як один з перспективних – він має у своєму розпорядженні значний продовольчій, транспортно-логістичний, енергетичний і рекреаційно-туристичний потенціал. Отож, має всі шанси стати територією прискореного розвитку.

Як приклад розвитку конкурентоспроможних напрямків району була детально розглянута модернізація управління агропромисловим комплексом.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 94 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна ФАКТИ Архів Інноваційна концепція системи управління соціально-економічним розвитком на субрегіональному рівні (відео)