Ви тут: Головна ФАКТИ Архів На вихідних в Одесі відбудеться Dog-марафон

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

На вихідних в Одесі відбудеться Dog-марафон

15 жовтня в парку імені Тараса Шевченка відбудеться DOG-марафон. Він розпочнеться на центральній алеї парку о 10:00. «Господарі будуть бігти разом зі своїми вихованцями. Взяти участь безкоштовно може кожен бажаючий - неважливо, якої породи у нього собака або вона взагалі безпородна. У нас п'ять стартів, в кожному з них три призових місця », - розповіла організатор заходу Тетяна Авербух.

Призи обіцяють не тільки переможцям, а й учасникам забігу. На згадку про цей веселий та  незвичайний захід вони отримають спеціальні браслети. А ті, хто особливо цікавиться правильним вихованням своїх чотириногих друзів, зможуть подивитися Шоу відмінного дресирування.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 87 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна ФАКТИ Архів На вихідних в Одесі відбудеться Dog-марафон