Ви тут: Головна ФАКТИ Архів Одеські рятувальники спільно з пожежною командою аеропорту «Одеса» провели спеціальні навчання (відео)

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

Одеські рятувальники спільно з пожежною командою аеропорту «Одеса» провели спеціальні навчання (відео)

Аварійна посадка, розрив паливного баку і сильна пожежа. В одеському аеропорту рятувальники спільно з пожежною командою аеропорту пройшли тактико-спеціальні навчання. Тренувалися на старому Ту-134. За легендою, командир літака повідомив, що під час посадки не вийшла передня стійка шасі. Рятувальники спробували пом’якшити приземлення, але під час посадки з розгерметизованих паливних баків на смугу вилились тони авіа пального. Першими до місця надзвичайної ситуації прибули пожежні аеропорту. За кілько хвилин на місце події оперативно прибули пожежно-рятувальні підрозділи Головного управління ДСНС України в Одеській області.

 

Пасажирів одразу евакуювали з борту літака. Визволених людей рятувальники одразу ж передавали співробітникам медичної служби аеропорту та медицини катастроф. Пасажирам, яким не потрібна була медична допомога, надавалась допомога психологів. Головного управління. Евакуація людей та ліквідація умовної пожежі, у підсумку, пройшли успішно.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 124 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна ФАКТИ Архів Одеські рятувальники спільно з пожежною командою аеропорту «Одеса» провели спеціальні навчання (відео)