Ви тут: Головна ФАКТИ Архів Рятувальники Одеської області проведуть День захисника України в посиленому режимі

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

Рятувальники Одеської області проведуть День захисника України в посиленому режимі

Співробітники ДСНС Одеського регіону на період святкування Дня захисника України переходять на посилений режим несення служби по всій області. Про це повідомляє прес-центр відомства.

 На період з 12 по 17 жовтня посилений моніторинг пожежної безпеки на потенційно небезпечних об'єктах державного значення. Також рятувальники проводять бесіди з населенням з приводу необхідних дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій. "Крім того, налагоджено взаємодію з місцевими органами влади, поліцією, та іншими профільними службами на випадок виникнення надзвичайних ситуацій", - розповіли в прес-службі. Всього для несення служби в посиленому режимі задіяне 7 тисяч співробітників ДСНС та 2 тисячі одиниць спецтехніки, у тому числі авіація. Триватиме посилений режим до 17 жовтня.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 111 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна ФАКТИ Архів Рятувальники Одеської області проведуть День захисника України в посиленому режимі