Ви тут: Головна ФАКТИ Архів Майстри декоративно-прикладного мистецтва, об’єднавшись із працівниками музеїв і бібліотекарями влаштовують публічні зустрічі, на яких обмінюються досвідом (відео)

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

Майстри декоративно-прикладного мистецтва, об’єднавшись із працівниками музеїв і бібліотекарями влаштовують публічні зустрічі, на яких обмінюються досвідом (відео)

Україна з давніх-давен славиться своєю культурою і творчістю. Аби так залишилося і надалі потрібно аби народні традиції передавалися із покоління в покоління. Однак вдається це не завжди. В Україні залишилося не так вже й багато справжніх майстрів декоративно-прикладного мистецтва, автентичних носіїв традицій культури. Щоб ситуацію змінити і не втратити навіть те що маємо в Одесі й обласних центрах декілька років поспіль проходять засідання Академії національної творчості. Майстри декоративно-прикладного мистецтва, об’єднавшись із працівниками музеїв і бібліотекарями влаштовують публічні зустрічі на яких обмінюються досвідом і передають своє вміння всім бажаючим.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 82 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна ФАКТИ Архів Майстри декоративно-прикладного мистецтва, об’єднавшись із працівниками музеїв і бібліотекарями влаштовують публічні зустрічі, на яких обмінюються досвідом (відео)