Ви тут: Головна ФАКТИ Архів «Укрзалізниця» запускає новий нічний поїзд з Одеси до Львова

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

«Укрзалізниця» запускає новий нічний поїзд з Одеси до Львова

Дістатися з Одеси до Львова та навпаки можна буде швидше. Укрзалізниця запускає новий нічний експрес вже з 29 жовтня. Повну відстань між містами він подолає близько за 10 годин. Це на дві години менше, ніж їде нічний поїзд, який щодня курсує між містами. До складу експреса залізничники включили сім нових пасажирських вагонів виробництва Крюківського вагонобудівного заводу та три вагони, які пройшли капремонт. Всього в поїзді передбачено 348 місць, на вибір пасажирів -  вісім купейних і два вагони СВ. Нові вагони укомплектовані сучасними кавовими автоматами. Також в них є додаткові розетки і вікна з можливістю провітрювання.

Експрес курсуватиме через день:  зі Львова по парних числах відправлятиметься о 22:15, а з Одеси – по непарних о 21:55. На шляху прямування передбачені зупинки на станціях Подольск, Жмеринка, Хмельницький, Тернопіль. В Одесу поїзд прибуває о 08:35, до Львова  - о 07:55.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Ви тут: Головна ФАКТИ Архів «Укрзалізниця» запускає новий нічний поїзд з Одеси до Львова