Ви тут: Головна ФАКТИ Архів Одеські депутати не погодили виділення коштів на майданчики для собак

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

Одеські депутати не погодили виділення коштів на майданчики для собак

Бюджетна комісія Одеської міської ради відклала розгляд питання по виділенню коштів на будівництво двох майданчиків для вигулу домашніх тварин. Питання не знайшло підтримки у депутатів.

Мова йшла про об'єкти у парках Стамбульський та Перемоги. За словами начальника департаменту фінансів Світлани Бедреги, на ці два об'єкти планується витратити 2 мільйони 950 тисяч гривень. Така величезна сума викликала обурення у деяких депутатів, але відповідей на свої питання поставленні вони так і не отримали. У зв'язку з цим питання було вирішено відкласти.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 84 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна ФАКТИ Архів Одеські депутати не погодили виділення коштів на майданчики для собак