Ви тут: Головна ФАКТИ Архів На Одещині знайдено двох дітей, які без дозволу пішли зі школи (відео)

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

На Одещині знайдено двох дітей, які без дозволу пішли зі школи (відео)

В Ізмаїлі діти віком 8 та 12 років самовільно пішли зі школи та загубилися. Про це повідомили в прес-службі Нацполіції в Одеській області. До чергової частини Ізмаїльського відділу поліції звернулися працівники Ізмаїльського реабілітаційного центру для дітей. Вихователі розповіли, що прийшли до школи за дітьми, які проживають у них в центрі, а підлітків в навчальному закладі не було.

 

Своєчасне звернення в поліцію і проведена робота правоохоронців дали позитивний результат. Обидва хлопці були знайдені за місцем проживання одного з них. Як виявилося, діти пішли погодувати собаку. Цілими та неушкодженими підлітків було доставлено до відділу поліції, після чого передано вихователям реабілітаційного центру для дітей міста Ізмаїл.

  

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 62 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна ФАКТИ Архів На Одещині знайдено двох дітей, які без дозволу пішли зі школи (відео)