Ви тут: Головна ФАКТИ Архів Понад 25 тисяч одеситів пройшли безкоштовне обстеження на ВІЛ

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

Понад 25 тисяч одеситів пройшли безкоштовне обстеження на ВІЛ

Про це повідомила прес-служба Одеської міськради. Безкоштовна перевірка на ВІЛ проводиться в Міському центрі профілактики і боротьби з ВІЛ/СНІДом і у кабінетах «Довіри».

Телефон для довідок: 771-75-48. Крім того, студенти можуть безкоштовно пройти обстеження у міській студентській поліклініці №21 по вулиці Семінарськії. А вагітні жінки мають можливість безкоштовного тестування на ВІЛ при постановці на облік в міських жіночих консультаціях. У Суворовському районі запущений пілотний проект з тестування на ВІЛ в амбулаторіях сімейної медицини. Найближчим часом цю програму планується розширити на всі міські Центри первинної медико-санітарної допомоги.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 108 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна ФАКТИ Архів Понад 25 тисяч одеситів пройшли безкоштовне обстеження на ВІЛ