Ви тут: Головна ФАКТИ Архів У військовій прокуратурі Одеського гарнізону прокоментували затримання в.о. командира військової частини, який не відреагував на захоплення аеродрому (відео)

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

У військовій прокуратурі Одеського гарнізону прокоментували затримання в.о. командира військової частини, який не відреагував на захоплення аеродрому (відео)

Військова прокуратура Одеського гарнізону затримала двох військовослужбовців одеського військового аеродрому у зв’язку із захопленням частини його території і майна, що сталося 29 жовтня. Тимчасово виконуючому обов’язки командира частини та чатовому, який того дня ніс ватру в добовому наряді, оголошено про підозру, до суду направлене клопотання щодо обрання запобіжного заходу у вигляді утримання їх під вартою. Військовослужбовців підозрюють у порушенні вимог статуту щодо патрулювання.

Нагадаємо, що 29 жовтня в Збройних Силах України заявили, що в Одесі 40 осіб в «балаклавах» намагалися захопити військову частину. Пізніше поліція спростувала офіційну заяву ЗСУ про захоплення військової частини в Одесі. За словами правоохоронців, на місце приїхали звичайні будівельники і почали роботи біля території бази, а не на ній. Також поліція заявила, що військовий, який доповів про захоплення військової частини, знаходився у стані алкогольного сп'яніння. А вже ці відомості  спростували ЗСУ.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 99 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна ФАКТИ Архів У військовій прокуратурі Одеського гарнізону прокоментували затримання в.о. командира військової частини, який не відреагував на захоплення аеродрому (відео)