Ви тут: Головна ФАКТИ Архів Прощання з В. Костроменком відбудеться 3 листопада

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

Прощання з В. Костроменком відбудеться 3 листопада

На 84 році пішов з життя український режисер-постановник, оператор, сценарист, письменник, Заслужений діяч мистецтв України, хранитель Музею кіно і друг нашої телерадіокомпанії Вадим Костроменко. Понад 60 років він присвятив Одеській кіностудії. Як оператор зняв 13 художніх стрічок, в тому числі легендарну «Весну на Зарічній вулиці». Найбільш відомі режисерські роботи митця - художній фільм «Квартет Гварнері» і телефільм «Секретний фарватер». Колектив нашої телерадіокомпанії висловлює співчуття рідним і  близьким Вадима Васильовича.

Прощання з Вадимом Костроменком відбудеться у п’ятницю, 3 листопада об 11:00 на Одеській кіностудії (Французький бульвар, 33).

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 63 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна ФАКТИ Архів Прощання з В. Костроменком відбудеться 3 листопада