Ви тут: Головна ФАКТИ Архів Боротьба між автоперевізниками за 9 міський автобусний маршрут продовжиться у суді (відео)

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

Боротьба між автоперевізниками за 9 міський автобусний маршрут продовжиться у суді (відео)

15 вересня 2017 року відбувся конкурс, під час якого визначали перевізника, котрий обслуговуватиме цю лінію. Заявки на участь подали двоє претендентів – комунальне підприємство "Одесміськелектротранс" та товариство з обмеженою відповідальністю «АТП 15-106». Останнє якраз і одержало перемогу, проте дозвіл на перевезення так і не отримало.

Проте, незважаючи на такі порушення, частина конкурсної комісії вирішила зробити виключення, та, попри все, допустити «АТП 15-106» до конкурсу. В свою чергу представник цього товариства виправдовується, спираючись на законодавство України.


Окрім цього, міський департамент транспорту отримав інформацію від поліції про те, що транспортні засоби, представлені на конкурс, не відповідають тим, що у заявці.

За словами Павла Стерлядова, їх товариство «АТП 15-106» подало інвестиційний проект на конкурс, тим самим зобов’язалось протягом року замінити транспорт, який не відповідає вимогам. В свою чергу комунальне підприємство "Одесміськелектротранс" подало в суд на конкурсний комітет, через те, що вони допустили до конкурсу «АТП 15-106» з низкою порушень. Наразі суд заборонив Департаменту транспорту вводити в дію рішення конкурсного комітету до рішення суду.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 74 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна ФАКТИ Архів Боротьба між автоперевізниками за 9 міський автобусний маршрут продовжиться у суді (відео)