Ви тут: Головна ФАКТИ Архів Суд відправив під домашній арешт контрактника, який не застосував зброю під час «захоплення» військової частини в Одесі (відео)

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

Суд відправив під домашній арешт контрактника, який не застосував зброю під час «захоплення» військової частини в Одесі (відео)

Суд відправив під домашній арешт контрактника, який не застосував зброю під час «захоплення» військової частини в Одесі. Запобіжний захід Вадиму Авєденко, що його підозрюють у бездіяльності під час «захоплення» аеродрому «Шкільний», обрали сьогодні у Приморському райсуді. Основне звинувачення – вартовий не застосував зброю, аби відбити напад на військову частину.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 119 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна ФАКТИ Архів Суд відправив під домашній арешт контрактника, який не застосував зброю під час «захоплення» військової частини в Одесі (відео)