Ви тут: Головна ФАКТИ Архів Одеські правоохоронці затримали розбійника-рецидивіста (відео)

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

Одеські правоохоронці затримали розбійника-рецидивіста (відео)

Щойно вийшовши з місця позбавлення волі, він скоїв напад на фінансову установу та три автозаправки. Якось увечері, маючи при собі завчасно підготовлений пістолет, він вільно зайшов до приміщення однієї з фінансових установ, розташованих в Одесі. Зловмисник приставив пістолет до лівого боку працівниці закладу, наказав їй відійти від її робочого місця та лягти на підлогу. Після того, як жінка виконала його вимогу, нападник дістав з верхньої шухляди столу ключі й відкрив металевий сейф, звідки забрав гроші.

 

В усіх своїх нападах зловмисник використовував пістолет пневматичної дії, проте жертви сприймали його, як бойовий.

 

Встановлено, що всі патрони виготовлені промисловим способом та придатні до стрільби. Розслідування за даними фактами триває.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 127 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна ФАКТИ Архів Одеські правоохоронці затримали розбійника-рецидивіста (відео)