Ви тут: Головна ФАКТИ Архів В Одесі відбулося засідання Регіональної комісії в Одеській області з питань боротьби та протидії корупції в системі Міністерства внутрішніх справ України (відео)

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

В Одесі відбулося засідання Регіональної комісії в Одеській області з питань боротьби та протидії корупції в системі Міністерства внутрішніх справ України (відео)

В Одесі відбулося засідання Регіональної комісії з питань боротьби та протидії корупції в системі Міністерства внутрішніх справ  України. Такі комісії планується запровадити у всіх областях України. На засіданні були присутні депутати від обласної та міської рад, представники громадськості та ЗМІ. Наголошено, що робота має на меті бути відкритою. На порядку денному засідання - стан справ із розглядом звернень, скарг громадян, представників органів місцевого самоврядування та громадських об*єднань, що надійшли до органів внутрішніх справ Одеської області за 2017 рік. Особливу увагу всі присутні представники комісії звернули на важливості організації  виїзних засідань в райони області. 

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 77 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна ФАКТИ Архів В Одесі відбулося засідання Регіональної комісії в Одеській області з питань боротьби та протидії корупції в системі Міністерства внутрішніх справ України (відео)