Ви тут: Головна ФАКТИ Архів В Одесі виділили 1,2 мільйон гривень на програму «Безпечне місто»

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

В Одесі виділили 1,2 мільйон гривень на програму «Безпечне місто»

В ході сесії Одеської міськради депутати проголосували за рішення про виділення коштів на програму «Безпечне місто Одеса». Мова йде про суму в 1,2 мільйона гривень. На ці гроші СБУ закупить і встановить апаратуру фото- і відео спостереження. Ці технічні комплекси будуть використовуватися для потреб СБУ.

Паралельно місто витратить близько 30 мільйонів гривень на подібну систему для власного використання. Однак, в департаменті муніципальної безпеки заспокоїли, що додаткових коштів не потрібно, так як гроші для допомоги СБУ вже були закладені в бюджеті, зараз їх тільки перерозподілили.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 66 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна ФАКТИ Архів В Одесі виділили 1,2 мільйон гривень на програму «Безпечне місто»