Ви тут: Головна ФАКТИ Архів Відтепер екскурсію Одеським оперним театром можна здійснити за допомогою 3-D технологій (відео)

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

Відтепер екскурсію Одеським оперним театром можна здійснити за допомогою 3-D технологій (відео)

Здійснити екскурсію Одеським національним академічним театром опери та балету тепер можна сидячі вдома на дивані. Для цього просто потрібно мати комп’ютер, планшет або смартфон і доступ до Інтернету. Компанія Google - Україна спільно з Міністерством культури створили 3D-тур по п'яти українським театрам. Окрім Одеської опери, віртуально відвідати можна ще Національний академічний театр опери та балету України імені Тараса Шевченка, Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької, Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської, Київський національний академічний театр оперети.

Для ресурсу відзняли понад 300 панорам найцікавіших місць театральних фасадів та інтер'єрів, а також відео у форматі 360 °. Віртуальні екскурсії розмістили на сайті «Оперні театри України» у вигляді карти. Щоб вирушити у подорож, потрібно обрати на карті один з театрів. Тур супроводжується розповіддю екскурсовода про архітектуру та історію театру українською, російською або англійською мовами. Сайт працює і з окулярами віртуальної реальності. Аби розглянути всі деталі інтер'єру, зображення можна обертати.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 75 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна ФАКТИ Архів Відтепер екскурсію Одеським оперним театром можна здійснити за допомогою 3-D технологій (відео)