Ви тут: Головна ФАКТИ Архів Два десятки хворих на кір зареєстровано у Болградському районі

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

Два десятки хворих на кір зареєстровано у Болградському районі

2 десятки людей захворіли на кір у Болградському районі Одеської області. Двоє з них – дорослі, решта – діти. Причому восьмеро хворих з однієї сім’ї - багатодітна мати та її діти.

Жоден із потерпілих не мав щеплення. Найбільша кількість недужих у Виноградівці - віддаленому селі біля молдовського кордону. Єдина тамтешня школа зачинена на карантин. Із трьох сотень дітей близько 60 учнів ніколи не отримували вакцин. За словами медиків, батьки відмовляються від щеплень начебто з релігійних міркувань. Усього від початку року на Одещині на кір вже перехворіли понад півтисячі людей. Двоє дітей – дворічна дівчинка й трирічний хлопчик, померли від ускладнень хвороби. Обоє не мали щеплень.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 50 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна ФАКТИ Архів Два десятки хворих на кір зареєстровано у Болградському районі