Ви тут: Головна ФАКТИ Архів «Болград Вайн Фест» (відео)

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

«Болград Вайн Фест» (відео)

Цими вихідними в Болграді відбувся сьомий традиційний винний фестиваль  «Болград  Вайн Фест».  У фестивалі взяли участь українські, болгарські та молдовські винороби. Гостям фестивалю вони демонстрували свої найкращі сорти вин.


Відвідувачі «Болград  Вайн Фесту» мали змогу не лише придбати для себе пляшечку вина, а безпосередньо його продегустувати  на місці. Втім, не лише вино можна було  спробувати на цьому святі, організатори підготували для відвідувачів також   національні закуски для цього напою. Серед них зокрема  представлені були каварма, бринза, міліна та домашні ковбаси. Доповнювали святкову картину виступи гагаузьких, болгарських, албанських  та українських  музичних та танцювальних колективів. Не обійшлося на святі і без традиційного народного ярмарку одягу і сувенірів.  За  словами організаторів, проводячи цей захід, вони мають на меті  відновити багаті традиції виноробства краю, а також розвинути самобутність і культурні надбання Одеської області.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 57 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна ФАКТИ Архів «Болград Вайн Фест» (відео)