Ви тут: Головна ФАКТИ Архів Міські чиновники прозвітували, що до зими готові (відео)

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

Міські чиновники прозвітували, що до зими готові (відео)

Чиновники міськради прозвітували, що комунальне господарство Одеси до зими готове. Нині на боротьбу зі сніговою стихією готують майже сто одиниць техніки. Про це в ході апаратної наради розповів директор департаменту міського господарства Олександр Козловський. За його словами, протягом нинішнього року було закуплено 13 одиниць нової техніки.

Усього, цієї зими на вулиці міста планують вивести 95 сніговбиральних машин, з них - дев'ять снігоочисних трамваїв, тоді як у минулому році працювало лише 82 машини. Серед них. Для посипання вулиць підготували майже 16 тисяч тон піщано-сольової суміші, з яких майже 7,5 тисяч залишилося з минулого року.

Тим часом енергетики також готують мережі до зими і паралельно складають графіки так званих "віялових" відключень споживачів при дефіциті потужностей для розвантаження систем. За словами директору департаменту міського господарства Олександра Козловського, зараз ПАТ "Одесаобленерго" виконало капремонт мереж на 91%. Також енергетики провели протиаварійні тренування.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 30 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна ФАКТИ Архів Міські чиновники прозвітували, що до зими готові (відео)