Ви тут: Головна ФАКТИ Архів Патрульні затримали чоловіка, який розповсюджував речовини, схожі на наркотичні

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

Патрульні затримали чоловіка, який розповсюджував речовини, схожі на наркотичні

Одеські патрульні затримали чоловіка, який розповсюджував речовини схожі на наркотичні. У понеділок, близько восьмої години вечора, при профілактичному відпрацюванні території міста, поліцейські звернули увагу на невідомого, який при появі патрульного автомобілю почав метушитися біля одного з будинків на вулиці Грушевського. Під час спілкування із інспекторами чоловік нервував та намагався уникнути розмови. При перевірці, у чоловіка виявили 75 згортків з речовиною схожою на наркотичну.
Він зізнався, що це наркотична сіль, яку він розповсюджує шляхом "закладок". Речовину вилучили та направили на експертизу. 24-річного підозрюваного передали слідчим для проведення відповідних процесуальних дій.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 58 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна ФАКТИ Архів Патрульні затримали чоловіка, який розповсюджував речовини, схожі на наркотичні