Ви тут: Головна ФАКТИ Архів В Одесі відбулися перші змагання для військових з плавання на кубок начальника інституту ВМС (відео)

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

В Одесі відбулися перші змагання для військових з плавання на кубок начальника інституту ВМС (відео)

В Одесі відбулися перші змагання для військових з плавання на кубок начальника інституту Військово-Морських Сил.  Серед учасників були ліцеїсти, курсанти  та військовослужбовці. На думку організаторів, проведення змагань з плавання  дозволить   виховати  у  вояків  сили духу та тягу до перемоги.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 86 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна ФАКТИ Архів В Одесі відбулися перші змагання для військових з плавання на кубок начальника інституту ВМС (відео)