Ви тут: Головна ФАКТИ Архів До Одеси зайшов військовий есмінець ВМС США «Carney»

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

До Одеси зайшов військовий есмінець ВМС США «Carney»

Судно пришвартувалося біля причалу нового терміналу Одеського порту на Карантинному молі.  За повідомленням прес-центру командування ВМС США в Європі, корабель увійшов до Чорного моря  «задля підтримки безпеки і регіональної стабільності.

Це вже четвертий візит «Кані» до Чорноморської акваторії за останні кілька років. У липні минулого року есмінець знаходився в Одеському порту з 10 по 18 липня, коли брав участь в міжнародних навчаннях «Сі Бриз-2017». Цього разу американський корабель пробуде в Одесі до 11 січня.  «Кані» був введений в експлуатацію у 1994 році. Його довжина – майже 154 метри. А максимальна швидкість – 32 вузла. На кораблі знаходиться 337  членів екіпажу, серед них 23 офіцери. Есмінець оснащено корабельною багатофункціональною бойовою інформаційно-керуючою системою «Іджіс», і близько сотнею пускових ракетних установок. Серед них зокрема крилаті ракети Томагавк.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 76 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна ФАКТИ Архів До Одеси зайшов військовий есмінець ВМС США «Carney»