Ви тут: Головна ФАКТИ Архів З нагоди свого ювілею Одеський муніципальний театр духової музики імені Олександра Саліка дасть безкоштовний концерт (відео)

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

З нагоди свого ювілею Одеський муніципальний театр духової музики імені Олександра Саліка дасть безкоштовний концерт (відео)

25 років виповнюється Одеському муніципальному театру  духової музики імені Олександра Саліка. Цей театр  створювали як муніципальний духовий оркестр.  Та на сьогодні він розрісся до театру, в  якому існує безліч структур окрім духового оркестру та диксиленду. Це ансамбль стародавньої музики, молодіжний та дорослий камерні оркестри, симфонічний оркестр і багато інших підрозділів. 16 січня о 18:00 годині у філармонії відбудеться святковий концерт з нагоди 25-річчя Одеському муніципальному театру  духової музики імені Олександра Саліка. Концерт розпочне та завершить хоровий колектив,  у програмі також  виступлять юні та дорослі музиканти камерного та симфонічного оркестру. Вхід вільний.

 

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 103 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна ФАКТИ Архів З нагоди свого ювілею Одеський муніципальний театр духової музики імені Олександра Саліка дасть безкоштовний концерт (відео)