Ви тут: Головна ФАКТИ Архів На капітальний ремонт «Олімпійцю»з обласного бюджету було виділено 70 млн. грн. (відео)

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

На капітальний ремонт «Олімпійцю»з обласного бюджету було виділено 70 млн. грн. (відео)

Капітальний ремонт одеського спорткомплексу «Олімпієць» відкладено через те, що тендерний комітет не зміг обрати генпідрядника. Конкурс на його обрання проходив у грудні 2017 року.

           

Участь в ньому тоді взяли шість компаній. На проведення капітального ремонту в «Олімпійці» з обласного бюджету було виділено понад 70 мільйонів гривень. Сам спорткомплекс введено в експлуатацію майже сорок років тому. За цей час арена стала непридатною для заняття спортом. В приміщенні протікає дах. А роздягальні та туалетні кімнати знаходяться в незадовільному стані. Також через недосконале опалення температура в спорткомплексі в холодну пору не перевищує 12-13 градусів тепла. Такі умови, кажуть в адміністрації «Олімпійця», не дозволяють спортсменам максимально ефективно проводити тренування.      

 

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 84 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна ФАКТИ Архів На капітальний ремонт «Олімпійцю»з обласного бюджету було виділено 70 млн. грн. (відео)