Ви тут: Головна ФАКТИ Архів Культову одеську статую Лаокоона в черговий раз залишили без рук (відео)

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

Культову одеську статую Лаокоона в черговий раз залишили без рук (відео)

Скульптурна композиція "Лаокоон і сини" в ніч проти понеділка знову зазнала нападу вандалів, які відбили одній з її фігур  - руку. При цьому сам Лаокоон позбувся всіх пальців гіпсової кисті.  Після встановлення сприятливих погодних умов скульптуру відновлять. Зазначимо, що це вже не перший замах вандалів на витвір мистецтва, який розташований неподалік від Одеської мерії. Відразу після попереднього руйнуванняпам'ятника міські чиновники розпорядилися захистити композицію від зловмисників кущами колючих троянд.

Отож, наразі, розглядається питання про справжню огорожу скульптури.  Нагадаємо, що скульптурна група, яка зображає Лаокоона та його синів,  створена в 1870 році на замовлення міського голови Одеси Григорія Маразлі, і являє собою точну копію ватиканського Лаокоона.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 96 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна ФАКТИ Архів Культову одеську статую Лаокоона в черговий раз залишили без рук (відео)