Ви тут: Головна ФАКТИ Архів В Одесі піймали на хабарництві директора крюінгової фірми (відео)

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

В Одесі піймали на хабарництві директора крюінгової фірми (відео)

Про це нам повідомили в прокуратурі Одеської області. За даними слідства, чоловік  використовував своє службове становище для одержання неправомірної вигоди. Співробітники прокуратури та поліції викрили його під час одержання частини хабара у сумі 250 доларів США від громадянина. Правоохоронці стверджують, що раніше директор крюінгу вже одержував тисячу доларів США «за вирішення» питання. За фактом правопорушення відкрито провадження за частиною 4 статті 368-3 Кримінального кодексу України. Чоловікові вже повідомили про підозру у хабарниці.

Також за підозрою у хабарництві затримали керівника одного з відділів Державної установи «Одеська міська лікарня ветеринарної медицини». За даними слідства він одержав 5000 гривень від підприємця за видачу ветеринарних свідоцтв про задовільний стан тварин для можливості переміщення їх по території України. Відкрито кримінальне провадження за частиною 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 112 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна ФАКТИ Архів В Одесі піймали на хабарництві директора крюінгової фірми (відео)