Ви тут: Головна ФАКТИ Архів В Одесі можна безкоштовно обстежитися на онкологію

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

В Одесі можна безкоштовно обстежитися на онкологію

В рамках програми «Здоров'я» в Одесі можна пройти безкоштовне обстеження на онкомаркери раку передміхурової залози. Програма була запущена ще в кінці 2015 року. В рамках муніципальної програми за рахунок міського бюджету закупаються діагностичні тест-системи. З моменту старту програми було перевірено вже 18 тисяч осіб.

Одеські урологи призначають аналіз всім чоловікам старше 40 років, які мають доброякісні захворювання передміхурової залози. Дослідження можна пройти на базі великих лабораторій при лікарнях №5, 10, а також у поліклініках №1, 6 та 20.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 115 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна ФАКТИ Архів В Одесі можна безкоштовно обстежитися на онкологію