Ви тут: Головна ФАКТИ Архів Батьки дітей, які не мають щеплення від кору, звернулися до губернатора (відео)

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

Батьки дітей, які не мають щеплення від кору, звернулися до губернатора (відео)

Батьки школярів, які не мають щеплення від кору, вимагають від влади аби їх дітей допустили до занять.  Матері трьох учнів завітали до голови Одеської облдержадміністраціі Максима Степанова та висловили свої претензії. Ще одна – вже подала до суду на міськраду.

 

За останні два тижні захворюваність на кір в Одесі знизилася. За інформацією Одеського обласного лабораторного центру МОЗ України, за цей період в місті на кір захворіли 48 осіб. Зараз в Одеській інфекційній лікарні перебувають 44 пацієнта з таким діагнозом, 20 з них – діти. За минулу добу госпіталізовано п'ять хворих на кір, троє з них – жителі Одеської області.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 88 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна ФАКТИ Архів Батьки дітей, які не мають щеплення від кору, звернулися до губернатора (відео)