Ви тут: Головна ФАКТИ Архів Директора табору "Вікторія" залишили під вартою ще на два місяці

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

Директора табору "Вікторія" залишили під вартою ще на два місяці

Кілька депутатів Одеської обласної ради зголосилися взяти його на поруки. Адвокати Саркісяна, посилаючись на стан здоров’я підзахисного, просили змінити утримання під вартою на домашній арешт. Однак їхнє клопотання не було задоволене. Крім того, на засіданні вирішувалося питання щодо передачі матеріалів досудового розслідування у суд. На думку прокуратури, обвинувальний акт відповідає всім нормам кримінально-процесуального кодексу та не потребує доопрацювання. Наступне судове засідання призначено на 10 квітня.

Нагадаємо, що 14 листопада суд визначив для Саркісяна заставу в розмірі 128 тисяч гривень. Наступного дня директор табору вийшов на свободу. Проте, 30 листопада Апеляційний суд знову відправив його в СІЗО на 47 днів, термін арешту закінчувався 15 січня. Потім його було подовжено ще на 60 діб.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 98 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна ФАКТИ Архів Директора табору "Вікторія" залишили під вартою ще на два місяці