Ви тут: Головна ФАКТИ Архів В Одесі суддя опиниться на лаві підсудних (відео)

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

В Одесі суддя опиниться на лаві підсудних (відео)

Прокуратура Одеської області завершила досудове розслідування стосовно колишньої співробітниціБілгород-Дністровського районного суду. Вона звинувачується у винесенні 10 завідомо неправомірних рішень у цивільних справах, чим потерпілим завдано шкоду у сумі 5 млн грн. За даними слідства, протягом 2012-2014 років суддя передала у власність фізичних осіб дві бази відпочинку на узбережжі Чорного моря, магазин, будинки та інші об’єкти  у селищі Затока та місті Білгород-Дністровський.  Загальна площа нерухомості – понад 5 тис. квадратних метрів.  Усі рішення суддя виносила за однією схемою.

Всі прийнятті обвинувачуваною рішення скасовані судом апеляційної інстанції за скаргами Білгород-Дністровської місцевої прокуратури.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 119 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна ФАКТИ Архів В Одесі суддя опиниться на лаві підсудних (відео)